Entaş İnşaat

YAŞANACAK MEKANLAR

Seymenoğlu Grup büyesinde ticari faaliyetlerine devam eden Entaş İnşaat, 1984 yılında Seymen Seymenoğlu tarafından kurularak Kadıköy, Bostancı semtindeki 39 daireli Entaş Apartmanı projesi ile ilk inşaatının temeli atmış ve bugüne kadar kararlılıkla devam ettiği yolculuğuna başlamıştır. 40 yılı aşkın bu süre içerisinde attığı cesur adımlarla tüm paydaşlarının memnuniyetini ve güvenini marka olarak benimsemiştir. İnşaat sektöründeki geleneksel anlayış yerine dünyada ve ülkemizde hızla gelişen ve kabul gören yenilikçi yaklaşımları ile tüm paydaşlarının çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Bu güne kadar birçok ticari ve konut projelerinde yer alan Entaş İnşaat, profesyonel ekibi, kalite anlayışı ve başarılı çalışmaları ile sektörde güven veren ender firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

Misyon

Entaş İnşaat olarak hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve doğru işi yapmak adına sahip olduğumuz bilgi, beceri ve tecrübelerimizi dünya standartlarında gelişen ve değişen inşaat teknolojileriyle beraber sentezleyerek yeni eserler ortaya çıkarmak.

Vizyon

Her geçen gün gelişen ve değişen dünyanın ivmesine ayak uydurarak iş alanımızla ilgili insanlarımızın ve ülkemizin ihtiyaç ve beklentilerini gerçekleştirirken, içinde yer aldığımız sektörde kalitemizle ön plana çıkmayı ve dünya çapında yer bulabilmeyi hedefliyoruz.

KURUMSAL

Değerlerimiz

Hayata dokunuyoruz…

Entaş İnşaat olarak insan hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz. Güvenilir, şeffaf ve açığız. Biz birlikte üretmenin gücüne inanırız. Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz. Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz. Ülkemiz ve toplum için değer yaratma hedefiyle, ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız.